Kontakta oss

Besöksadress

Kometvägen 1, Staffanstorp

Kontaktuppgifter

Box 137, 245 22, Staffanstorp

Kundtjänst/växel: 046-280 43 00

Telefontid: måndag till fredag,  09.00-12.00.

E-post: info@kommunfast.se

Felanmälan

Felanmälan för verksamheter görs via webben ⇒ Felanmälan via webben

Felanmälan för privatpersoner görs via ⇒ felanmalan@kommunfast.se

Akut felanmälan

Behöver du göra en akut felanmälan är det bäst att ringa till oss på 046-280 43 00.

Behöver du göra en akut felanmälan en helg eller vardag efter kl. 16.00 ringer du till Örestads bevakning på 040-93 12 70.

Vi som jobbar här

Niklas Helgesson, Fastighetschef
niklas.helgesson@staffanstorp.se

Anna Russell, Projektchef
anna.russell@staffanstorp.se

Eva Undén, Projektledare
eva.unden@staffanstorp.se 

Marcus Ganlid, Förvaltare
marcus.ganlid@staffanstorp.se

Luciano Deponte, Teknisk förvaltare
luciano.deponte@staffanstorp.se

Johan Backman, Drifttekniker
johan.backman@staffanstorp.se

Alexander Herrlin, Drifttekniker
alexander.herrlin@staffanstorp.se

Martin Nilsson, Drifttekniker
martin.nilsson@staffanstorp.se

Rickard Jönsson, Drifttekniker
rickard.jonsson@staffanstorp.se

Torbjörn Lassing, Drifttekniker
torbjorn.lassing@staffanstorp.se

Rolf Andersson, Drifttekniker
rolf.andersson@staffanstorp.se

Mikael Carlsson, Fastighetsadministratör & felanmälan
mikael.carlsson@staffanstorp.se 

Anh Sjödin Ly, Redovisningscontroller
anh.ly@staffanstorp.se

Nese Cetin, Reception & administratör
nese.cetin@staffanstorp.se

Saida Ansabi, Lokalvårdare
saida.ansabi@staffanstorp.se

 

Staffanstorps Centrum AB 2020